Účast modelářů – kdo přijede?

Členové pražského modelářského klubu KPM Praha 10 vystaví na letošní Kitshow velkou klubovou expozici svých modelů. [singlepic id=666 w=280 float=right]

Přijedou modeláři z polských Kielců. Zvláště zajímavý bude rezinový model od Dariusze Becka – BERLIET v měřítku 1/35. Uvažuje se, že později bude k dispozici i limitovaná série stavebnice tohoto modelu.

Své modely přislíbila vystavit řada dalších modelářů a modelářských klubů. Z Vídně přijedou s modely vojenské techniky pánové W. Kampfhofer a Medonik, z Holandska modelářský klub TWENOT, který je již tradičním účastníkem Kitshow.

Ze Slovenska přijede ukázat dokonalé modely motocyklů pan J. Kozina z Myjavy, figurky přestaví modeláři z Bánské Bystrice a přijedou i modeláři z klubu ZOBOR Nitra.

Vystavovat budou modelářské kluby KPM APOLO Kopřivnice a KPM Odry. Kolekci modelů automobilů TATRA přiveze tradiční účastník pan V. Binar z Havířova.

Je přislíbena účast řady dalších klubů i jednotlivců z Polska, Slovenska a Maďarska, o kterých budeme v aktualitách průběžně informovat.